Yhteystiedot

Ammattiopisto Lappia   
Kimmo Pörhö | p. 0400 697 549 | kimmo.porho(at)lappia.fi

Edupoli   
Jaana Ekfors | p. 0400 722 537 | jaana.ekfors(at)edupoli.fi

Etelä-Savon ammattiopisto   
Teija Pylkkänen | p. 044 711 5448 | teija.pylkkanen(at)esedu.fi

Faktia Koulutus   
Raija Salo | p. 040 347 4263 | raija.salo(at)faktia.fi

Hyria Koulutus   
Merja Putus | p. 040 637 6019 | merja.putus(at)hyria.fi

JAKK
Mari Välimaa | p. 044 5500 869 | mari.valimaa(at)jakk.fi

Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus
Minna Frilund    | p. 044 725 0883 | minna.frilund(at)kpedu.fi

Lapin ammattiopisto   
Taina Järvi| p. 040 197 9763 | taina.jarvi(at)lao.fi

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova   
Janne Peltola | p. 044 455 8176 | janne.peltola(at)winnova.fi

Oulun Aikuiskoulutuskeskus Oy   
Tiina Niemelä | p. 044 703 7739 | tiina.niemela(at)oakk.fi

Pohjois-Karjalan aikuisopisto   
Olli Hatakka | p. 050 462 8587 | olli.hatakka(at)pkky.fi

Savon ammatti- ja aikuisopisto   
Sirpa Muiniekka    | p. 044 785 8665 | sirpa.muiniekka(at)sakky.fi

Savonlinnan ammatti- ja aikuisopisto   
Maire Huopalainen | p. 044 550 6682 | maire.huopalainen(at)samiedu.fi

Ylä-Savon ammattiopisto   
Leena Toivanen | p. 0400 792 830 | leena.toivanen(at)ysao.fi

Yrkesakademin i Österbotten   
Björn Brännbacka | p. 044 750 3294 | bjorn.brannbacka(at)yrkesakademin.fi